Referanslarımız

Gelişim İthalat İhracat Makine Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. kurulduğu 1980 yılından bu yana metal kesim ve işleme uygulamalarında sektöre yenilikçi, tecrübeli ve güçlü bakışıyla yön vermektedir. Uluslararası markalarıyla Türkiye’de lider konumda bulunan Gelişim uzman ekibi ve geniş CNC parkuruyla birlikte daire testere bileme ve şerit testere kaynak hizmetlerini de sunmaktadır.

Gelişim İthalat İhracat Makine Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. her zaman Türk sanayi ve üreticilerine en iyi çözümleri sağlayabilmek adına yüksek kaliteli ürünleri dünyanın seçkin noktalarından ithal etmekle beraber, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel üretim çalışmalarında da bulunmaktadır.

Misyonumuz; gelişen teknolojiyle birlikte firmaların üretim hatlarında ortaya çıkacak her türlü ihtiyacı, kendi hizmet birimleri ve ürünlerini geliştirerek en hızlı ve değerli sonuçlarla cevap vermek, Türk sanayi ve üretimine katkı sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti için uzman ekibi ile üretim hattında gerekli eğitim ve hizmetleri sağlayarak birlikte çalıştığı firmaların en iyi sonuçları almasını sağlamaktadır.

[booked-calendar style="list" calendar="52"]